TYPY DŘEVOSTAVEB:

PARTNEŘI:

Chtěl bych postavit dřevostavbu

Chtěl bych postavit dřevostavbu

storchy 25. 03. 2010 02:47

Chtěl bych postavit dřevostavbu. Může mi někdo doporučit nějakou firmu? Popřípadě kdo už postavil a je s ní spokojen i nespokojen, pošlete mi své názory. Popřípadě jestli bych Vás mohl i navštívit a na tu technologii se podívat zblízka :)

elerik 12. 04. 2010 09:52

ahoj ozvi se mi na elerik@centrum.cz Letos budeme stavet tak pak muzu predat zkusenosti, pripadne pokud nekdo bude chtit na zkusenou „dilna“ bude otevrena :-D stavet budeme svepomoci Drevena konstrukce nosna se slamenou vyplni nahozena hlinenou omitkou. Take shanim inspiraci mam to uz skoro cele navrzene chybi mi par detailu. Muzu neco doporucit ;-)

Elerik

burian 27. 05. 2010 09:51

Kde se dán sehnat sláma na izolaci dřevostavby tl.12 cm?

Jaroslav L. 02. 08. 2010 14:22

Dobrý den, Asi vám neporadím přímo s výběrem firmy jako takové, ale zrovna nedávno jsem narazil na docela povedený web (http://www.drevo-stavby.info/) pojednávající o dřevostavbách… Teď vážně přemýšlím i o tom, že bych mohl také něco ze dřeva postavit. Pokud neudělám celou dřevostavbu, tak alespoň nějakou periférii.

pavelcerny 20. 09. 2010 18:30

Dobry den, pred dvema lety jsem stavel svuj rodinny dum. Rozhodl jsem se pro drevostavbu ale nemohl jsem najit schopneho projektanta ktery by dokazal projet „dotahnout“ do rozkresleni jednotlivych sten. Sam jsem projektant ale projektuji hlevne rekonstrukce historickych objektu, takze jsem se pul roku ponoril do knizek a diskuzi s odborniky. Nakonec jsem si projekt udela sam. Pokud chcete vytvorit komplet projekt vcetne rozkresleni sten (provadeci dokumentaci). Nebo pouze na zaklade projektu pro stavebni povoleni vypracovat provadeci dokumentaci. Ozvete se na mail pav.cerny@centrum.cz S pozdravem Pavel Cerny

Petr 26. 09. 2010 14:30

Pane muzete se podivat na moji drevostavbu a kompletne celou si ji projit do detajlu 10 let jsem to delal v USA a ted v tomto oboru zacinam podnikat opravdu nutno videt s pozdravem Petr 731896773

krakonos 07. 10. 2010 12:31

Dobry den!Loni jsem postavil roubenku tradicnim zpusobem.Z tramu 22krat22cm.Lomenici delam bohate zdobenou,zadna moderna.Vyjde levneji nez u firmy,kdykoliv se muzete prijet podivat a zodpovim jakekoliv otazky.S pozdravem Krakonos!

HOnzaaaaaaa 21. 11. 2010 20:06

Ahoj.Chci se zeptat zda se da u firmy objednat jen stavebnice RD.?Diky moc za odpoved

Aviga 13. 12. 2010 22:28

Jsou firmy které prodávají jen stavebnici. My jsme se ovšem rozhodli nedodávat domy jako stavebnici poté co jsme viděli jak se dá stavba zkazit pokud nemá stavebník dostatek zkušeností. Proto raději doporučujeme nechat si stavbu realizovat zkušenými řemeslníky. Pokud se k nim ovšem také počítáte, není problém se dohodnout a přiložit ruku k dílu a nějakou korunu tak ušetřit. Stavíme z lepené polární borovice /www.aviga.cz/

daníki 14. 12. 2010 21:35

Nabízíme kvalitní dřevostavby, stavíme po celé Evropě. Kvalitně, rychle za dostupné ceny.Máme i hotové dřevostavby včetně pozemku. Máme vzorové domy. Chystáme další pozemky na stavby nových domů. Náš katalog domků Vám pomůže při výběru. Všechny domy jsou možné přizpůsobit dle představy klienta. Pokud kdokoliv máte zajem pište, jsem tu pro Vás, abych Vám poradila. Od A-Z zařídíme za Vás, vy už se jen stěhujete....­...Poradenství zdar­ma

«  1  2  3  4     

Přidat reakci